Veselé vianoce!

  • by

Veselé Vianoce!

V uponáhľanom svete je len málo chvíľ, kedy sa zastavíme a tešíme sa z maličkostí. Pre mňa je jednou z týchto vzácnych maličkostí čas strávený s rodinou. Tento rok nebude však taký, ako tie predošlé, čo z časti spôsobuje aj súčasná pandémia. Predpokladám, že mnohí z vás sa ocitajú v podobnej situácii, a preto Vám želám, nech tie krásne chvíle strávite v bezpečí a zdraví, a aspoň online rozhovormi čiastočne nahradíte nenahraditeľné.

Pre spestrenie Vianočnej zábavy : zahrajte si so mnou NOVOROČNÚ SÚŤAŽ! Viac info nájdete v tomto článku nižšie…

Ešte k téme darčekov – možno nestíhate úplne podľa predstáv, poupratať, nakúpiť a napiecť, a o balení darčekov ani nehovorím! Ako najlepšie vymyslieť darček na poslednú chvíľu nájdete aj v článku na mojom blogu, ale skvelým nápadom ako obdarovať doslova na poslednú chvíľu je aj online darčekový poukaz – ktorý môžete využiť kedykoľvek po dobu 6 mesiacov! A z praktického uhla pohľadu – ušetríte peniaze aj životné prostredie! Preklikajte si ponuku a ak niečo milé nájdete, zaplatíte poukazom a dostanete peknú maličkosť v darčekovom balení aj s menovkou alebo venovaním.

Neváhajte! Poukazy prichádzajú v hodnote 5€, 15€ a 30€. Nemožno ich vymeniť za hotovosť ani ďalej predávať a inak s nimi zaobchádzať. Viac informácií  nájdete pri každom poukaze.

novoročná súťaž

Hrajte o Retiazku s kvetinou narodenia podľa vlastného výberu – z dvanástich kvetov podľa dvanástich mesiacov!
 
Podmienky sú jednoduché : 
1. pošlite do komentára tohto článku (Veselé Vianoce!) symbol Vianočných sviatkov, ktorý vystihuje Vianoce alebo Nový Rok vašimi očami – obrázok, výrok či motto, video alebo tradíciu, ktorú doma robíte…. 🙂 Nezabudnite zadať e-mailovú adresu 
2. To je všetko! Budete tým zaradení do súťaže, ktorej výhercu / výherkyňu žrebujem 1.januára 2021 o 12:00. Výherca bude vyhlásený tu v článku. 🙂   
 
Teším sa na Vaše príspevky! Krásne sviatky prajem! 🙂