Darčekový August II

  • by

Pre týždne 33-34 si predstavíme krásne medailónové retiazky a pozrieme sa kto by ich najviac ocenil ako darček, ako si ich môže nastylovať a ako sa o ne postará!

Dievča typu Free spirit – ocení jednoduchosť a symboliku tohoto šikovného prívesku! Správna kočka s pracovnými povinnosťami v kancelárii si rada pohľadom ulahodí na znamenie voľnosti prírody a šťastie, ktoré štvorlístok pripomína! Ak hľadáte svet v oblakoch, nenechajte si ujsť nové náušnice a retiazku nebeskej krásy.

Dievča z mesta, ktoré miluje všetko neobyčajné a uprednostňuje osobitný štýl – medailón so skutočnou kvetinou / štvorlístkom je pre ňu milým darčekom a okamžite vyčarí úsmev na tvári! Urobte radosť sestre či tete a venujte jej jedinečný šperk. Retiazka s príveskom je unikátna a výrazne vynikne aj v obyčajnom outfite s jeansami. 

Inšpirujte sa, pozrite si obrázky nižšie!

A ako sa starať o Sterling striebro? Po každom nosení by sa malo ošetriť teplou vodou a riadne vysušiť suchou handrou.

Alebo, raz za čas použiť kombinácie soľ + voda, čistič na riad + voda, soda bicarbona + voda. Vždy šperky nakoniec poriadne vysušte! 

Ako by ste nosili retiazky so Štvorlístkom alebo Kvetinou Vy? Dajte do komentu svoje postrehy alebo sa podeľte o vlastný outfit na obrázku! Máte skvelý recept na domáci čistiaci prostriedok pre Sterling striebro? Sem s ním, rada si ho vyskúšam! 

PS: Pre fanúšikov zgrupovania – pozrite si našu Facebook stránku! Video nájdete na Youtube!