tip na darček júl III a IV

  • by
Darček pre každú kamošku

Leto v plnom prúde a Vy hľadáte darček pre kamošku k jej sviatku. Ako najlepšie zvoliť ten správny darček? Vyberte ho tak, ako by si ho sama vybrala! Nechajte sa inšpirovať typológiou introvert – extrovert, alebo sa jednoducho zamyslite, aké veci obľubuje – možno Vás osloví výber pre júlové týždne 29 a 30. 

Chodí Vaša kamarátka rada do prírody, na výlety? Pestrofarebnosť, vietor v uškách pripomínajúci kvety ju iste poteší! Často sa nechá poblázniť poslednou módou? Trendové náušničky s bavlneným klobúkom sú skvelou odpoveďou! Hľadáte personalizovaný darček, ktorý symbolizuje mesiac narodenia? Medailónik s kvetom mesiaca narodenia je ideálnym osobným darčekom.

O tieto skvosty sa postaráte handričkou v mydlovej vode. Presný návod nájdete na blogu o látkových náušnicach, podobne sa ošetruje umelé perie a doplnky z bavlny. Prosím, nikdy neperte látkové doplnky! V pračke sa môžu znehodnotiť. Pozlátený medailónik je dobré udržiavať na tmavom a suchom mieste, ale návod na čistenie kovových retiazok nájdete tiež na blogu. 

Akýkoľvek darček príde v darčekovom
balení ako na obrázkoch, ak by ste ho chceli zložený (vy si ho poskladáte)
napíšte tak do poznámky. Čo najradšej kupujete svojim kamarátkam? Sú to
spoločné chvíle napríklad na koncerte, alebo darček do ruky? Podeľte sa prosím
do komentárov.