Tip na darček – júl II

  • by
Eko náušnice z dreva, slamy a ratanu sú nielen trendové, ale výhodou je, že sa hodia takmer k akémukoľvek outfitu a akýmkoľvek farbám.

Ak hľadáte darček pre milovníčku riflových odevov – náušnice z dreva sú ideálnym doplnkom. Ratanovými doplnkami nepohrdne ani žiadna romantička. Letný look so slamenými náušnicami uvíta každá klasička.

Ako ich môžu dámy stylovať? Pošlite im link na tento článok pre inšpiráciu. Pestrofarebný top? Výborne, prirodzený vzhľad náušníc podčiarkne jej krásu. Klasika bielej blúzky a sukne do práce? Tóny hnedej a béžovej skvele doplnia uhladený look. Riflovina na cestách či vo voľnom čase? Perfektný súlad šiat a prírodných doplnkov.  

ako sa starať o drevenú bižutériu?

Je to drevo – slama –ratan, preto s vodou opatrne! Náušnice čistíme však podbne ako inú bižutériu – handričkou v mydlovej vode pretierame povrch. Niektorí odporúčajú potrieť aj olivovým olejom keďže drevo môže popraskať. Tu sa tiež, ako alternatíva  odporúča včelí vosk.  Zaujímavým tipom je potrieť po očistení lakom na nechty alebo sprejom na vlasy – drevo dlhšie ostane v pôvodnej podobe. 

Aké najčastejšie darčeky dávate kolegyniam? Víťazia kvety a sladkosti alebo aj personalizované darčeky? 🙂 Nech sa páči, podeľte sa do komentov.